Hisense » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 8 EPON  (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 8 EPON (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, EPON (8 EPON портів)

[xfvalue_firm] Ноутбук HP Elitebook 820 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 820 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Класний, маленький та потужний ноутбук HP Elitebook 820 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 128 SSD
[xfvalue_firm] Ноутбук Dell Latitude E6330 (Intel core Intel Core I3-3110M 2400МГц / 4096МБ / SSD 64ГБ/ Inel HD Graphics 4000/ сірий)

Ноутбук Dell Latitude E6330 (Intel core Intel Core I3-3110M 2400МГц / 4096МБ / SSD 64ГБ/ Inel HD Graphics 4000/ сірий)

Intel core Intel Core I3-3110M 2400МГц / 4096МБ / SSD 64ГБ/ Inel HD Graphics 4000/ сірий


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.