Ubiquiti Networks » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 16 GPON (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, GPON (16 GEPON
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad T430s (Intel i5-3320U 3300МГц / 4ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 4000/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T430s (Intel i5-3320U 3300МГц / 4ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 4000/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T430s (Intel i5-3320U 3300МГц / 4ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 4000/
[xfvalue_firm] Ноутбук DELL VOSTRO 3500 (Intel i3-350M 2260МГц / 3-8ГБ / HDD / Intel HD Graphics/ сріблястий)

Ноутбук DELL VOSTRO 3500 (Intel i3-350M 2260МГц / 3-8ГБ / HDD / Intel HD Graphics/ сріблястий)

Ноутбук для домашнього чи офісного користування DELL VOSTRO 3500 (Intel i3-350M 2260МГц / 3-8ГБ /
Ubiquiti networks UBNT

Офіційний вихід американської компанії на ринок бездротового обладнання пов'язаний з випуском серії недорогих міні PCI карт SR2 і SR5 продуктової лінійки «Super Range» в 2005 році.
На сьогоднішній день Ubiquiti вже зарекомендувала себе як надійного і перевіреного партнера, а також одного з найбільш затребуваність світових постачальників бездротових Wi-Fi технологій.
Основними продуктами компанії є NanoStation, Rocket M - потужні оболонки з великим списком можливостей для налаштування, бездротові точки доступу UniFi і АirMAX, АirVision, АirFiber, антени AirGrid, AirOS, AirCam Pro, AirSync (з можливістю усунення інтерференції, створюваної розташованим поруч Wi-Fi обладнанням) і багато іншого.
Основними перевагами продукції Ubiquiti Networks є компактність, простота в монтажі і налаштуванні, велика функціональність і висока надійність. Також, безсумнівним плюсом є і гнучка цінова політика компанії, здатна задовольнити будь-які запити як простих користувачів, так і великих провайдерів.


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.