Комплект кріплення на опору (траверса оцинкована 1.2 мм, шпилька, 2 гайки, 2 шайби) » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 EPON  (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 EPON (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE ZXA10 C300 KIT - 2 карти PRWG, 2 карти АПЛІНК GUSQ з SFP, 2 карти
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

[xfvalue_firm] Ноутбук Dell Latitude E5520 (Intel i5-2310M 2900МГц / 4ГБ / 250 HDD/ Intel HD Graphics 4000 / сірий металевий)

Ноутбук Dell Latitude E5520 (Intel i5-2310M 2900МГц / 4ГБ / 250 HDD/ Intel HD Graphics 4000 / сірий металевий)

Ноутбук Dell Latitude E5520 (Intel i5-2310M 2900МГц / 4ГБ / 250 HDD/ Intel HD Graphics 4000 / сірий
[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad T460 (Intel i5-6200U 2300МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 520 / чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T460 (Intel i5-6200U 2300МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 520 / чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T460 (Intel i5-6200U 2300МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 520 /


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.