5 GHz » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 8 EPON  (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 8 EPON (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, EPON (8 EPON портів)

[xfvalue_firm] Ноутбук Dell Vostro 3360 (Intel i5-3317U 2600МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 4000 / сірий металевий)

Ноутбук Dell Vostro 3360 (Intel i5-3317U 2600МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 4000 / сірий металевий)

Ультрабук Dell Vostro 3360 (Intel i5-3317U 2600МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 4000 / сірий


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.