Клієнтські антени » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 16 GPON (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, GPON (16 GEPON

[xfvalue_firm] Ноутбук HP Probook 6560b (Intel i5-2520m 3200МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000/ чорний металевий)

Ноутбук HP Probook 6560b (Intel i5-2520m 3200МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000/ чорний металевий)

Ноутбук HP Probook 6560b (Intel i5-2520m 3200МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000/
[xfvalue_firm] Ноутбук HP ProBook 4330s (Intel i3-3210M 2100МГц / 4-8ГБ / 320 HDD / SSD / Intel HD Graphics 3000/ металевий сріблястий)

Ноутбук HP ProBook 4330s (Intel i3-3210M 2100МГц / 4-8ГБ / 320 HDD / SSD / Intel HD Graphics 3000/ металевий сріблястий)

Металевий сріблястий та надійний HP ProBook 4330s (Intel i3-3210M 2100МГц / 4-8ГБ / 320 HDD / SSD /


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.