Mikrotik RB3011UiAS-RM » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 16 GPON (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, GPON (16 GEPON

[xfvalue_firm] Ноутбук Dell Latitude E6540 (Intel i7-4810MQ 3800МГц / 8ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 4600)

Ноутбук Dell Latitude E6540 (Intel i7-4810MQ 3800МГц / 8ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 4600)

Ноутбук Dell Latitude E6540 (Intel i7-4810MQ 3800МГц / 8ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 4600)
[xfvalue_firm] Ноутбук HP Elitebook 840 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 8ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 840 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 8ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 840 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 8ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.