CCR1036-8G-2S+ » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 GPON  (GTGO, SMXM, GUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 GPON (GTGO, SMXM, GUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE C300 KIT - 2 карти PRWG, карта АПЛІНК GUFQ з SFP, карта управління SMXM,

[xfvalue_firm] Ноутбук HP Probook 6560b (Intel i5-2520m 3200МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000/ чорний металевий)

Ноутбук HP Probook 6560b (Intel i5-2520m 3200МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000/ чорний металевий)

Ноутбук HP Probook 6560b (Intel i5-2520m 3200МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000/
[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad T470 (Intel i5-6300U 3000МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 520/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T470 (Intel i5-6300U 3000МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 520/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T470 (Intel i5-6300U 3000МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 520/


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.