RB912UAG-5HPnD-OUT (Mikrotik BaseBox 5) » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 EPON  (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 EPON (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE ZXA10 C300 KIT - 2 карти PRWG, 2 карти АПЛІНК GUSQ з SFP, 2 карти

[xfvalue_firm] Ноутбук Dell Latitude 3340 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/ сірий)

Ноутбук Dell Latitude 3340 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/ сірий)

Ноутбук для навчання та роботи Dell Latitude 3340 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 160 SSD / Intel


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.