R11e-2HnD MiniPCI » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 16 GPON (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, GPON (16 GEPON
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.