Splitter 1/4 with connector sc/upc 900um, 1,5m » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 16 GPON  (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 16 GPON (GTGH, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, GPON (16 GEPON

[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad T550 (Intel i7-5600U 2600МГц / 8ГБ / 180 SSD / Intel HD Graphics 5500/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T550 (Intel i7-5600U 2600МГц / 8ГБ / 180 SSD / Intel HD Graphics 5500/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T550 (Intel i7-5600U 2600МГц / 8ГБ / 180 SSD / Intel HD Graphics 5500/
[xfvalue_firm] Планшет-трансформер Dell Venue 11 Pro 7140 (Intel M-5Y10 2000МГц / 4ГБ / 64 SSD / Intel HD Graphics 5300/ чорний)

Планшет-трансформер Dell Venue 11 Pro 7140 (Intel M-5Y10 2000МГц / 4ГБ / 64 SSD / Intel HD Graphics 5300/ чорний)

Планшет-трансформер Dell Venue 11 Pro 7140 (Intel M-5Y10 2000МГц / 4ГБ / 64 SSD / Intel HD Graphics


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.