Splitter 1/8 with connector sc/upc 900um, 1,5m » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 EPON  (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 EPON (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE ZXA10 C300 KIT - 2 карти PRWG, 2 карти АПЛІНК GUSQ з SFP, 2 карти

[xfvalue_firm] Робоча станція Lenovo ThinkPad W540 (Intel i7-4800MQ 3700МГц / 8ГБ / 180 SSD / Nvidia Quadro K1100M / чорний)

Робоча станція Lenovo ThinkPad W540 (Intel i7-4800MQ 3700МГц / 8ГБ / 180 SSD / Nvidia Quadro K1100M / чорний)

Робоча станція Lenovo ThinkPad W540 (Intel i7-4800MQ 3700МГц / 8ГБ / 180 SSD / Nvidia Quadro K1100M
[xfvalue_firm] Ноутбук DELL VOSTRO 3500 (Intel i3-350M 2260МГц / 3-8ГБ / HDD / Intel HD Graphics/ сріблястий)

Ноутбук DELL VOSTRO 3500 (Intel i3-350M 2260МГц / 3-8ГБ / HDD / Intel HD Graphics/ сріблястий)

Ноутбук для домашнього чи офісного користування DELL VOSTRO 3500 (Intel i3-350M 2260МГц / 3-8ГБ /


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.