OLT BDCOM P3608-2TE 8 PON портів » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 EPON  (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 EPON (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE ZXA10 C300 KIT - 2 карти PRWG, 2 карти АПЛІНК GUSQ з SFP, 2 карти
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

[xfvalue_firm] Нетбук Lenovo ThinkPad X230 Tablet (Intel i5-3320M 2600МГц / 4-8ГБ / HDD / SSD / Intel HD Graphics 4000/ чорний)

Нетбук Lenovo ThinkPad X230 Tablet (Intel i5-3320M 2600МГц / 4-8ГБ / HDD / SSD / Intel HD Graphics 4000/ чорний)

Нетбук Lenovo ThinkPad X230 Tablet (Intel i5-3320M 2600МГц / 4-8ГБ / HDD / SSD / Intel HD Graphics
[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad T440s (Intel i5-5300U 1900МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T440s (Intel i5-5300U 1900МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad T440s (Intel i5-5300U 1900МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 4400/


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.