OLT BDCOM P3310C 4 PON порти » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 8 EPON  (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 8 EPON (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, EPON (8 EPON портів)
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

[xfvalue_firm] Планшет-трансформер Dell Venue 11 Pro 7140 (Intel M-5Y10 2000МГц / 4ГБ / 64 SSD / Intel HD Graphics 5300/ чорний)

Планшет-трансформер Dell Venue 11 Pro 7140 (Intel M-5Y10 2000МГц / 4ГБ / 64 SSD / Intel HD Graphics 5300/ чорний)

Планшет-трансформер Dell Venue 11 Pro 7140 (Intel M-5Y10 2000МГц / 4ГБ / 64 SSD / Intel HD Graphics
[xfvalue_firm] Нетбук Lenovo ThinkPad X230 Tablet (Intel i5-3320M 2600МГц / 4-8ГБ / HDD / SSD / Intel HD Graphics 4000/ чорний)

Нетбук Lenovo ThinkPad X230 Tablet (Intel i5-3320M 2600МГц / 4-8ГБ / HDD / SSD / Intel HD Graphics 4000/ чорний)

Нетбук Lenovo ThinkPad X230 Tablet (Intel i5-3320M 2600МГц / 4-8ГБ / HDD / SSD / Intel HD Graphics


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.