Плата ZTE GUFQ C300

Плата ZTE GUFQ C300 Обладнання PON / OLT та плати розширення
Опис
Характеристики

                                          Плата ZTE GUFQ C300


Плата інтерфейсна ZTE ZXA10 GUFQ - Плата забезпечення 2-мя оптичними інтерфейсами висхідного з'єднання (+ Uplink). 2 х GPON SFP, 2 x GEth, 20 км, LED-індикатори, центральна довжина хвилі Downstream: 1490 nm, Upstream 1310 nm, CATV wavelength 1550 nm, споживана потужність 5 Вт. Для шасі ZTE C300 і C320.



Данний товар ви можете придбати у магазині Gazik.store

Ми гаранттуємо якість та великий вибір техніки.

Звертайтесь за телефоном: 0673231730

Наші фахівці можуть провести вам консультацію по збору данних товарів



Вас зацікавлять також такі товари:

                               Коротка інформація:


Походження товару:Guangdong, China (Mainland)

Найменування: ZTE

Моделі: GUFQ

Тип: Uplink плата

Інтерфейс настроювання: англійська

Порт: 4GE / FE

Швидкість: 1,25 ГБ / сек.

Оптичний роз'єм типу: SC / PC

Тип волокна: одиночний режим

Максимальна розщеплення співвідношення: 1: 64

Підтримка: L2 / L3 Особливості

Застосування: Порт каскадного з'єднання для C300

під замовлення

Код товару: 10000339
0 голос
4263150$грн Купити

Контакти

Гаряча лінія: 0673231730

Інформація | Допомога:

Адреси магазинів

  • м.Львів, вул. Юрія Мушака 44
  • м.Львів, вул.Джерельна, 6 (поблизу Forum Lviv, Краківський ринок)
  • м.Київ, вул.Тургенєвська, 80
  • м.Київ, вул.Вербова, 17А
  • м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 22 (поблизу НУ "Львівська Політехніка")
  • м.Тернопіль , вул.Карпенка, 5А