В кошику: 0 шт.

на суму: 0

Всего: 0

Оформити замовлення Очистити корзину
Каталог товарів

Абонентський термінал ONU EPON BDCOM P1501DT

Абонентський термінал ONU EPON BDCOM P1501DT ONU
Опис
Характеристики

BDCOM P1501DT–гігабітний абонентський термінал технології EPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah та CTC 3.0дозволяє використовувати дане обладнання в мережах, побудованих з використання обладнання EPON різних світових виробників.

Висока пропускна здатність: підтримка симетричної швидкості передачі PON з висхідною / низхідною швидкістю1,25 Гбіт/с.

Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.

Підтримка високого рівня сервісу: DBAтаRate-Limit, підтримка розширеного розподілення динамічної смуги пропускання та точних меж смуги, яка дозволяє користувачам відповідно розподіляти пропускну здатність.

Широкі функціїOAM: стандартний та розширений OAM, у відповідності зі стандартамиCTC2.1 / 3.0,включаючи налаштування, сигналізацію та моніторинг продуктивності.

Gazik.store


Вас зацікавлять також такі товари:

Стандарти

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1d, IEEE 802.1q, IEEE 802.1w

Інтерфейси

1 інтерфейс EPON, SC/UPC

1 інтерфейс Ethernet 10/100/1000Base-T, RJ-45

VLAN

64 VLAN (1~4094), Port based VLAN, IEEE 802.1Q VLAN, CTC2.1/3.0 defined VLAN

Multicast

IGMP-snooping, CTC defined dynamic multicast, MLD-Snooping

QoS

Backpressure flow control (half duplex)

IEEE 802.3x flow control (full duplex)

Head Of Line (HOL) mechanism

IEEE 802.1p, CoS

Four priority queues on each port

WR, SP and FIFO

Rate limit

Надійність

Loopdetect, Dying-Gasp

Безпека

Limitation to the number of MAC addresses on the port, Port protection, Port storm control

Габаритні розміри, мм

105mm × 75mm × 26mm

Робоча температура, ℃

0℃ - 45℃

Температура зберігання, ℃

-40℃ -80℃

Робоча вологість, %

10% -85%, без утворення конденсату

Вологість зберігання, %

5% - 95%, без утворення конденсату

Зовнішній блок живлення

DC 12V/0.5A

Споживана потужність

≤6W

під замовлення

Код товару: 10672483
2 голос
  • Категорія товару: ONU
  • Бренд: BDCOM
375грн В кошик

Контакти

Гаряча лінія: 0673231730

Інформація | Допомога:

Адреси магазинів

  • м.Львів,вул.Стрийська,202 — 0673231730 — МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ
  • м.Київ, вул.Тургенєвська,80 метро Лук'янівська карта0800331246 | 0960144949
  • м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 22 — 0671177638
  • м.Київ, вул.Тургенєвська,80 метро Лук'янівська — 0800331245
  • м.Львів, вул.Джерельна,6 — 0930105558
  • м.Тернопіль, вул.Карпенка,5A — 0976541651