Mikrotik S-85DLC05D

Mikrotik S-85DLC05D SFP
Опис
Характеристики

Технічні характеристики:

Код виробу:

S-85DLC05D

Швидкість передачі даних:

1.25G

дальність:

550M

Довжина хвилі:

850nm

режим:

MM (багатомодовий)

роз'єм:

подвійний LC

формат:

SFP


Вас заинтересуют так же следующие новости

Mikrotik S-85DLC05D-приймодавач з роз'ємом 850нм Dual LC, до 550 метрів з'єднання Multi Mode волокна, з DDM 
Одиниці протестовані і сумісні з RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-І.М., RB2011UAS-РМ, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN і CCR1036-12G-4S. Блоки сумісні з SFP пристроїв без MikroTik , а також.

під замовлення

0 голос
  • Категорія товару: SFP
62522$грн Купити

Контакти

Гаряча лінія: 0673231730

Інформація | Допомога:

Адреси магазинів

  • м.Львів, вул. Юрія Мушака 44
  • м.Львів, вул.Джерельна, 6
  • м.Київ, вул.Тургенєвська, 80 метро Лук'янівська
  • м.Київ, вул.Вербова, 17А метро Почайна
  • вул.Генерала Чупринки, 22
  • м.Тернопіль , вул.Карпенка, 5А
  • м.Одеса, вул. Б.Хмельницького 25
  • м.Харків , вул. Полтавський Шлях, 3