Mikrotik S-31DLC20D

Mikrotik S-31DLC20D SFP / Mikrotik
Опис
Характеристики

S-31DLC20D

Довжина хвилі:

1310нм

дальність:

20км

режим:

SM (одномодовий)

Швидкість передачі даних:

1.25Гбіт

роз'єм:

Duplex LC

формат:

SFP


Вас зацікавлять також такі товари:

Mikrotik S-31DLC20D - це приймач SFP на 1,25Гбіт з Duplex LC на 1310нм для з'єднань по одномодовому оптоволокну на відстані до 20 км з DDM.

під замовлення

1 голос
85330$грн Купити

Контакти

Гаряча лінія: 0673231730

Інформація | Допомога:

Адреси магазинів

  • м.Львів, вул. Юрія Мушака 44
  • м.Львів, вул.Джерельна, 6 (поблизу Forum Lviv, Краківський ринок)
  • м.Київ, вул.Тургенєвська, 80
  • м.Київ, вул.Вербова, 17А
  • м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 22 (поблизу НУ "Львівська Політехніка")
  • м.Тернопіль , вул.Карпенка, 5А