В кошику: 0 шт.

на суму: 0

Всего: 0

Оформити замовлення Очистити корзину
Каталог товарів

Модуль Mikrotik SFP 85DLC05D 1.25G

Модуль Mikrotik SFP 85DLC05D 1.25G SFP
Опис
Характеристики

Mikrotik SFP 85DLC05D 1.25G

S-85DLC05D - приймач SFP 1.25G з подвійним роз'ємом LCN 850nm, для підключення 

багатофазних волокон до 550 метрів, з модулями DDM тестуються та сумісні з RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN і CCR1036-12G-4S. Підрозділи також сумісні з не-MikroTik SFP пристроїв.

Gazik.store


Вас зацікавлять також такі товари:

Специфікації продукту

Код продукту S-85DLC05D
Роз'єм Dual LC UPC
Швидкість передачі даних 1.25G
Відстань 550M
Формат SFP
Режим ММ
Довжина хвилі 850nm

під замовлення

Код товару: 10672381
0 голос
  • Категорія товару: SFP
  • Бренд: MikroTik
535грн В кошик

(без ПДВ)

Контакти

Гаряча лінія: 0673231730

Інформація | Допомога:

Адреси магазинів

  • м.Львів,вул.Стрийська,202 — 0673231730 — МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ
  • м.Київ, вул.Вербова,17В БЦ "Вербний" метро Почайна карта0800331246 | 0960144949
  • м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 22 — 0671177638
  • м.Київ, вул.Тургенєвська,80 метро Лук'янівська — 0800331245
  • м.Львів, вул.Джерельна,6 — 0930105558
  • м.Тернопіль, вул.Карпенка,5A — 0976541651