В кошику: 0 шт.

на суму: 0

Всего: 0

Оформити замовлення Очистити корзину
Каталог товарів

Модуль 10G SFP+ Extralight-1SM-1330NM-60LC

Модуль 10G SFP+ Extralight-1SM-1330NM-60LC SFP
Опис
Характеристики

Трансивери (Transceivers) 10G SFP+ Extralight-1SM-1330NM-60LC підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем і забезпечують передачу даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз'ємом LC.

Застосування:

  • 10GBASE-LR at 10.3125Gbps;
  • 10GBASE-LW at 9.953Gbps;
  • Other Optical Links.
  • Підтримує передачу даних на швидкості від 9.95 Gb/s до 10.3 Gb/s.
  • Відстань 10 km, 20 km, 40 km та 60 km
  • Два типи передавачів:
  •  LC Connector.
  • "Гаряча" заміна.
  • Живлення + 3.3V.
  • Вбудована цифрова діагностика.
  • Робоча температура 0 ... +70°C.
  • Відповідає стандарту SFF-8472.
  • Відповідає стандарту IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.
  • Відповідає стандарту 10GFC 1200-SM-LL-L.

Вас зацікавлять також такі товари:

під замовлення

0 голос
3208грн В кошик

Контакти

Гаряча лінія: 0673231730

Інформація | Допомога:

Адреси магазинів

  • м.Львів,вул.Стрийська,202 — 0673231730 — МЕРЕЖЕВЕ ОБЛАДНАННЯ
  • м.Київ, вул.Вербова,17В БЦ "Вербний" метро Почайна карта0800331246 | 0960144949
  • м.Львів, вул.Генерала Чупринки, 22 — 0671177638
  • м.Київ, вул.Тургенєвська,80 метро Лук'янівська — 0800331245
  • м.Львів, вул.Джерельна,6 — 0930105558
  • м.Тернопіль, вул.Карпенка,5A — 0976541651