Купити дешево кліматичну шафу 12U в Україні. Ціна опт, гурт, роздріб

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 EPON  (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 EPON (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE ZXA10 C300 KIT - 2 карти PRWG, 2 карти АПЛІНК GUSQ з SFP, 2 карти
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

[xfvalue_firm] Ноутбук HP Elitebook 850 G1 (Intel i5-4300U 1900МГц / 8ГБ / 24 SSD / 500 HDD / AMD Radeon 8750m 2 Gb / чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 850 G1 (Intel i5-4300U 1900МГц / 8ГБ / 24 SSD / 500 HDD / AMD Radeon 8750m 2 Gb / чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 850 G1 (Intel i5-4300U 1900МГц / 8ГБ / 32 SSD / 500 HDD / AMD Radeon 8750m 1Gb
[xfvalue_firm] Ноутбук HP Elitebook 820 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 820 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Класний, маленький та потужний ноутбук HP Elitebook 820 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 4ГБ / 128 SSD


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.