Коммутатор Totolink SW16 » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 EPON  (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 EPON (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE ZXA10 C300 KIT - 2 карти PRWG, 2 карти АПЛІНК GUSQ з SFP, 2 карти
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

[xfvalue_firm] Ноутбук HP EliteBook 840 G3 (Intel i5-6300U 2400МГц / 8ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 520 / сріблястий металевий)

Ноутбук HP EliteBook 840 G3 (Intel i5-6300U 2400МГц / 8ГБ / 128 SSD / Intel HD Graphics 520 / сріблястий металевий)

Тонкий та привабливий ноутбук HP EliteBook 840 G3 (Intel i5-6300U 2400МГц / 8ГБ / 128 SSD / Intel
[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad W530 (Intel i7-3740QM 2700МГц / 16ГБ / 480 SSD / Nvidia Quadro K1000M / чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad W530 (Intel i7-3740QM 2700МГц / 16ГБ / 480 SSD / Nvidia Quadro K1000M / чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad W530 (Intel i7-3740QM 2700МГц / 16ГБ / 480 SSD / Nvidia Quadro K1000M /


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.