20x Ponbox 16 + 20x Splitter 1/8 SC/UPC + 100x Adapter = $400 (економія $66) » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C300 8 EPON  (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

OLT ZTE C300 8 EPON (ETGO, 2xSMXM, 2xGUFQ, 2xPRWH)

Модульний комутатор ZTE ZXA10 C300 KIT - 2 карти PRWG, 2 карти АПЛІНК GUSQ з SFP, 2 карти
[xfvalue_firm] Натяжний зажим GAZIK для круглого самонесучого кабелю

Натяжний зажим GAZIK для круглого самонесучого кабелю

Зажим GAZIK використовується для фіксації і натягу самонесучого кабелю круглого поперечного

[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad L520 (Intel i5-2430M 3000МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000 / чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad L520 (Intel i5-2430M 3000МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000 / чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad L520 (Intel i5-2430M 3000МГц / 4ГБ / 320 HDD / Intel HD Graphics 3000 /
[xfvalue_firm] Ноутбук Dell Latitude E5580 (Intel i5-7300U 2600МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 620/ чорний)

Ноутбук Dell Latitude E5580 (Intel i5-7300U 2600МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 620/ чорний)

Ноутбук Dell Latitude E5580 (Intel i5-7300U 2600МГц / 8ГБ / 256 SSD / Intel HD Graphics 620/ чорний)


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.