PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC
[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 8 EPON  (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 8 EPON (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, EPON (8 EPON портів)

[xfvalue_firm] Ноутбук HP Elitebook 840 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 8ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 840 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 8ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/ чорно-сірий)

Ноутбук HP Elitebook 840 G1 (Intel i5-4200U 2600МГц / 8ГБ / 160 SSD / Intel HD Graphics 4400/
[xfvalue_firm] Ноутбук HP ProBook 5320m (Intel i5-480M 2670МГц / 4-8ГБ / 320 HDD / SSD / Intel HD Graphics / чорний)

Ноутбук HP ProBook 5320m (Intel i5-480M 2670МГц / 4-8ГБ / 320 HDD / SSD / Intel HD Graphics / чорний)

Ноутбук HP ProBook 5320m (Intel i5-480M 2670МГц / 4-8ГБ / 320 HDD / SSD / Intel HD Graphics /


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.