Акумулятор BATTERY EXTRALINK 12V 40Ah » Gazik Market - інтернет-магазин мережевого обладнання для провайдерів. Магазин бу ноутбуків з Європи

 GAZIK-PRICE

[xfvalue_firm] OLT ZTE C320 8 EPON  (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

OLT ZTE C320 8 EPON (ETGO, SMXA/1 1G Uplink, PRAM)

Модульний комутатор ZTE C320 KIT - карта PRAM, карта АПЛІНК SMXA/1 1G Uplink, EPON (8 EPON портів)
[xfvalue_firm] PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

PonBox 1/16 + Splitter 1/16 SC/UPC - SC/UPC

[xfvalue_firm] Ноутбук HP ProBook 430 G2 (Intel i3-4030U 1900МГц / 4ГБ / 500HDD / Intel HD Graphics 4400/ сірий)

Ноутбук HP ProBook 430 G2 (Intel i3-4030U 1900МГц / 4ГБ / 500HDD / Intel HD Graphics 4400/ сірий)

Стильний та зручний ноутбук ноутбук HP ProBook 430 G2 (Intel i3-4030U 1900МГц / 4ГБ / 500HDD /
[xfvalue_firm] Ноутбук Lenovo ThinkPad X240 (Intel i5-4300U 2900МГц / 8ГБ / SSD / Intel HD Graphics 4600/ чорний)

Ноутбук Lenovo ThinkPad X240 (Intel i5-4300U 2900МГц / 8ГБ / SSD / Intel HD Graphics 4600/ чорний)

Супер легкий нетбук Lenovo ThinkPad X240 (Intel i5-4300U 2900МГц / 8ГБ / SSD / Intel HD Graphics


Нименование Кількість Ціна / 1 шт.
Всього: 0 грн.